Goclever Drive Power Pack & Car Starter: powerbank, który umożliwi rozruch samochodu

Najnowszy powerbank od Goclever naładuje nie tylko smartfon czy tablet. Pomoże także z rozruchem samochodu, a niewielkie gabaryty pozwolą zawsze mieć go przy sobie. Czym jeszcze się wyróżnia?

  1. Jaką pojemność i prąd ładowania oferuje powerbank?
  2. Silniki jakiej maksymalnej pojemności pomaga uruchomić?
  3. Czym różni się od rozwiązań kwasowo-ołowiowych?
  4. Jakie zabezpieczenia w nim zastosowano?

Odpowiedź na problemy z akumulatorem

Wielu zmotoryzowanych dobrze wie, co to problemy z rozruchem samochodu. Najłatwiej o nie zimą. Rozwiązaniem jest zwykle prośba o pomoc innego kierowcy bądź zaopatrzenie się zawczasu o dedykowane urządzenie. O tyle kłopotliwe, że zazwyczaj spore, a przez to kłopotliwe w transporcie.

Z rozwiązaniem problemu spieszy marka Goclever, wprowadzając do swojej oferty Drive Power Pack & Car Starter. Powerbank, którym nie tylko można naładować urządzenia mobilne (5V i 2,1 A), lecz również uruchomić samochód – nawet w przypadku całkowitego rozładowania akumulatora. Urządzenie jest niezwykle kompaktowe, a waga 230 g pozwala zawsze mieć je przy sobie.

Pojemne i wydajne źródło energii

Powerbank dysponuje pojemnością 8000 mAh i korzysta z ogniw litowo-kobaltowych bez efektu pamięci. Skuteczny i szczytowy (do 3 sekund) prąd rozruchu wynosi odpowiednio: 200 i 350 A, co pozwala na uruchomienie silnika benzynowego o pojemności do 3 l lub diesla do 2 l. Sprawdzi się także w przypadku motocykli, silników zaburtowych, sprzętu ogrodniczego i innych.

W porównaniu z urządzeniami wykonanymi w tradycyjnej technologii kwasowo-ołowiowej produkt GoClevera jest nawet 80 proc. lżejszy, ładuje się do 5 razy szybciej i nie stwarza zagrożenia wyciekiem żrącego kwasu. Zastosowane w nim ogniwa oferują dużą aktywność, stabilność i oszczędność energii, a także świetnie radzą sobie z niskimi temperaturami.

W innowacyjnym powerbanku zastosowano ponadto szereg zabezpieczeń: przed zwarciem, przegrzaniem, całkowitym rozładowaniem lub użyciem przy zbyt niskim stanie naładowania. Jego obsługę maksymalnie uproszczono: do akumulatora wystarczy podłączyć dwa przewody typu „krokodyl” wpinane bezpośrednio w oba wyjścia 12 V powerbanku.

Użyteczny gadżet w korzystnej cenie

Premiera nowości od Goclever to dobra wiadomość dla kierowców zmęczonych walką z akumulatorem przy każdym gwałtownym ochłodzeniu. W zestawie z powerbankiem znalazło się wszystko, czego mogą potrzebować: kable rozruchowe, ładowarka sieciowa oraz samochodowa, a ponadto przewody do zasilania innych urządzeń.

Pomocnym dodatkiem jest również wbudowana latarka pracująca trybem ciągłym lub pulsacyjnym. W razie potrzeby spełni więc funkcje oświetleniowe równie dobrze jak sygnalizacyjne. Powerbank do sprzedaży trafi już wkrótce w cenie 199 zł.

Źródło: materiały prasowe, Goclever

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria i peryferia:

Logitech BRIO 4K Pro: pierwsza kamera internetowa 4K z HDR w ofercie producenta AIAIAI TMA-2: słuchawki idealnie dopasowane do muzyki ze Spotify Biostar Racing GM5: budżetowa mysz dla graczy z sensorem Pixarta i przełącznikami Omron Logitech G203 Prodigy: budżetowa mysz dla graczy z sensorem 6000 DPI Mushkin Carbon KB-001: pierwsza klawiatura prestiżowego producenta pamięci Słuchawki dla graczy MSI GUS: zewnętrzna stacja dokująca na karty graficzne w nowej odsłonie Headset Pimax 8K: nie do końca 8K, ale i tak robi wrażenie Epic Gear Morpha X: w pełni modularna mysz dla graczy HP Deskjet Ink Advantage 3785: najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne na świecie [test] Nowe produkty Natec Genesis na targach CES 2017 Speedlink OMNIVI Core Gaming: flagowa mysz do gier o rozdzielczości 12000 DPI Zalman ZM-M501R: budżetowa mysz do gier z sensorem AVAGO i przełącznikami Omrona Das Keyboard 5Q: high-endowa klawiatura z powiadomieniami w podświetleniu klawiszy Najnowszy monitor LG ostatecznie przekonał mnie do przesiadki na proporcje 21:9 [recenzja] Hyper Clack Tactile Mechanical Keyboard: klawiatura dla fanów oryginalnego SNESa Transcend SSD230S: korzystne cenowo dyski SSD z kośćmi 3D NAND Corsair LE200: budżetowe dyski 2.5” SSD już w sprzedaży Nvidia PC Gaming Revival Kit: jeden zestaw zmieni desktopa biurowego w gamingowy Mad Catz RAT 8: flagowy model modułowej myszy jest już dostępny w sprzedaży Biostar Racing AM3: gamingowa mysz za 16 dolarów Bose Hearphones: słuchawki stłumią hałas i wzmocnią głos rozmówcy Nanoxia Ncore Retro: mechaniczna klawiatura w steampunkowym stylu Philips 240B7QPJEB i 240B7QPTEB: nowoczesne monitory z matrycą IPS w formacie 16:10