Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach

Popularność głośników Bluetooth nie wyparła z rynku klasycznych miniwież. Przeciwnie – stała się impulsem do odważnych zmian i dalszego ich rozwoju. Które z urządzeń dostępnych w polskich sklepach zasługują na szczególną uwagę?

Ten artykuł ma 9 stron:

  1. Jaką moc wyjściową oferują kompaktowe miniwieże?
  2. Które z nich obsługują łączność Bluetooth?
  3. Która z nich oferuje więcej niż jedno złącze USB?
  4. Jakie modele wyposażono w graficzny korektor dźwięku?

Panasonic SC-HC195

Wieża o tak przemyślanym wzornictwie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza, że poza jej postawieniem na biurku, możemy ją również zawiesić na ścianie. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia zaawansowany remastering wysokich częstotliwości, pięć trybów pracy korektora dźwięku oraz możliwość indywidualnej konfiguracji charakterystyki brzmienia.

Najważniejsze cechy:

  • Moc całkowita RMS: 20 W
  • Odtwarzacz CD/CD-RW
  • Złącze USB z obsługą plików MP3
  • Radio FM z RDS i pamięcią 30 stacji
  • Cena: 379 zł

Źródło: materiały prasowe, Panasonic, Kruger&Matz, LG, Philips, Samsung, Pioneer, Yamaha

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Najlepsze powerbanki, z którymi naładujesz smartfona poza domem Budujemy kino domowe. Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? Wyznania sprzedawcy elektroniki: „Mamy realizować politykę firmy, nie szczerze doradzać” 5 powodów, dla których warto wymienić telewizor na projektor Konsola naprawdę nie będzie potrzebna. Telewizory LG odpalą Google Stadia i GeForce Now Ekrany zamiast plakatów? Będzie ich coraz więcej TCL obiecuje rewolucję w telewizorach QLED i Mini-LED. Dokona jej nowym procesorem obrazu OnePlus celuje w niższą półkę cenową. Nowe telewizory mają być dużo tańsze QLED - co to jest? Technologia w telewizorach bez tajemnic Co to HDMI ARC/eARC i czemu warto z tego korzystać BenQ RP552H: ogromny, dotykowy monitor pomoże nam w nauce WP Pilot z aplikacją na LG Smart TV