Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach

Popularność głośników Bluetooth nie wyparła z rynku klasycznych miniwież. Przeciwnie – stała się impulsem do odważnych zmian i dalszego ich rozwoju. Które z urządzeń dostępnych w polskich sklepach zasługują na szczególną uwagę?

Ten artykuł ma 9 stron:

  1. Jaką moc wyjściową oferują kompaktowe miniwieże?
  2. Które z nich obsługują łączność Bluetooth?
  3. Która z nich oferuje więcej niż jedno złącze USB?
  4. Jakie modele wyposażono w graficzny korektor dźwięku?

Panasonic SC-HC195

Wieża o tak przemyślanym wzornictwie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza, że poza jej postawieniem na biurku, możemy ją również zawiesić na ścianie. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia zaawansowany remastering wysokich częstotliwości, pięć trybów pracy korektora dźwięku oraz możliwość indywidualnej konfiguracji charakterystyki brzmienia.

Najważniejsze cechy:

  • Moc całkowita RMS: 20 W
  • Odtwarzacz CD/CD-RW
  • Złącze USB z obsługą plików MP3
  • Radio FM z RDS i pamięcią 30 stacji
  • Cena: 379 zł

Źródło: materiały prasowe, Panasonic, Kruger&Matz, LG, Philips, Samsung, Pioneer, Yamaha

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Jeśli kiedykolwiek kochaliście radio, Teufel radio 3sixty będzie sprzętem na lata. Szybko zapomnicie, że kosztuje aż 1300 zł LG OLED CX 48 cali - oto najmniejszy OLED giganta. Znamy cenę Kamery sportowe do 300 zł Monitory AOC 24G2U i Q27G2U. Gdyby miały dziecko, to byłoby idealne Zostajemy w domu, więc potrzebujemy więcej telewizorów. Sprzedaż rośnie Sharp pokazuje 120-calową bestię 8K. Jej gabaryty są gigantyczne Najlepsze telewizory na Euro 2020. Na to musisz zwrócić uwagę Telewizory Samsung QLED 2020 debiutują w Polsce Niemiec nie płacił abonamentu RTV. Trafił za kratki Telewizory LG: Apple TV z Dolby Atmos. Kinomani doczekali się najlepszego dźwięku Co to jest OLED? Wszystko o telewizorach i technologii LG TCL obiecuje rewolucję w telewizorach QLED i Mini-LED. Dokona jej nowym procesorem obrazu