Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach

Popularność głośników Bluetooth nie wyparła z rynku klasycznych miniwież. Przeciwnie – stała się impulsem do odważnych zmian i dalszego ich rozwoju. Które z urządzeń dostępnych w polskich sklepach zasługują na szczególną uwagę?

Ten artykuł ma 9 stron:

  1. Jaką moc wyjściową oferują kompaktowe miniwieże?
  2. Które z nich obsługują łączność Bluetooth?
  3. Która z nich oferuje więcej niż jedno złącze USB?
  4. Jakie modele wyposażono w graficzny korektor dźwięku?

Panasonic SC-HC195

Wieża o tak przemyślanym wzornictwie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza, że poza jej postawieniem na biurku, możemy ją również zawiesić na ścianie. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia zaawansowany remastering wysokich częstotliwości, pięć trybów pracy korektora dźwięku oraz możliwość indywidualnej konfiguracji charakterystyki brzmienia.

Najważniejsze cechy:

  • Moc całkowita RMS: 20 W
  • Odtwarzacz CD/CD-RW
  • Złącze USB z obsługą plików MP3
  • Radio FM z RDS i pamięcią 30 stacji
  • Cena: 379 zł

Źródło: materiały prasowe, Panasonic, Kruger&Matz, LG, Philips, Samsung, Pioneer, Yamaha

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Odtwarzacze Blu-ray do 1000 zł Najlepsze powerbanki, z którymi naładujesz smartfona poza domem BenQ RP552H: ogromny, dotykowy monitor pomoże nam w nauce Panasonic DMP-UB900: odtwarzacz Ultra HD Blu-ray zapewni jakość, o której marzyliśmy Moc, liczba cali, jakość? Wszystko jest podobne. Teraz chcę płacić za wygląd Technologia smart home zamknięta w klimatyzatorze przenośnym Wyciekły zdjęcia nowych przystawek NVIDIA SHIELD TV i TV Pro Kamery sportowe do 300 zł MAG-LEV Audio: niezwykły gramofon odtwarzający lewitujące płyty winylowe Mylicie się. Cena nie gra roli, to nie od niej zależy sukces technologii Samsung Smart Control: TV, konsola i odtwarzacz pod kontrolą jednego pilota Samsung QLED Q70R – mistrz gry

Popularne w tym tygodniu:

Ten nowy gadżet Sony to jednocześnie pilot i przenośny głośnik