Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach

Popularność głośników Bluetooth nie wyparła z rynku klasycznych miniwież. Przeciwnie – stała się impulsem do odważnych zmian i dalszego ich rozwoju. Które z urządzeń dostępnych w polskich sklepach zasługują na szczególną uwagę?

Ten artykuł ma 9 stron:

  1. Jaką moc wyjściową oferują kompaktowe miniwieże?
  2. Które z nich obsługują łączność Bluetooth?
  3. Która z nich oferuje więcej niż jedno złącze USB?
  4. Jakie modele wyposażono w graficzny korektor dźwięku?

Panasonic SC-HC195

Wieża o tak przemyślanym wzornictwie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza, że poza jej postawieniem na biurku, możemy ją również zawiesić na ścianie. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia zaawansowany remastering wysokich częstotliwości, pięć trybów pracy korektora dźwięku oraz możliwość indywidualnej konfiguracji charakterystyki brzmienia.

Najważniejsze cechy:

  • Moc całkowita RMS: 20 W
  • Odtwarzacz CD/CD-RW
  • Złącze USB z obsługą plików MP3
  • Radio FM z RDS i pamięcią 30 stacji
  • Cena: 379 zł

Źródło: materiały prasowe, Panasonic, Kruger&Matz, LG, Philips, Samsung, Pioneer, Yamaha

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Telewizor LG Nano Cell 55SM90. Jakość (prawie) jak OLED za pół ceny Najlepsze miniprojektory, czyli kino w kieszeni Samsung The Sero: nietypowy telewizor wkrótce w Polsce. Znamy cenę Takiego telewizora jeszcze nie było. Samsung The Sero idealnie wstrzeliwuje się w potrzeby Polaków. Ma jedną wadę HD - co to jest za rozdzielczość i gdzie ją zobaczymy PlayStation 5: złota, limitowana edycja. Będzie słono kosztować Najlepsze powerbanki, z którymi naładujesz smartfona poza domem "Listonosz skontroluje, czy używasz TV". Rzecznik poczty wyjaśnia Sony OLED A8 wchodzi do sprzedaży - oto, co potrafi Media Markt uruchamia 20 tys. punktów odbioru zamówień. Wśród nich Żabka, Orlen i Poczta Polska Dolby Vision - co to jest w telewizorze? Wszystko o przełomowym obrazie Sztuczna inteligencja rozgościła się w polskich domach. Potwierdzają to wyniki sprzedaży telewizorów Samsunga

Popularne w tym tygodniu:

Panasonic robi totalną rewolucję. Oto przezroczysty telewizor OLED Samsung QLED – Telewizory dla bezkompromisowych