Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach

Popularność głośników Bluetooth nie wyparła z rynku klasycznych miniwież. Przeciwnie – stała się impulsem do odważnych zmian i dalszego ich rozwoju. Które z urządzeń dostępnych w polskich sklepach zasługują na szczególną uwagę?

Ten artykuł ma 9 stron:

  1. Jaką moc wyjściową oferują kompaktowe miniwieże?
  2. Które z nich obsługują łączność Bluetooth?
  3. Która z nich oferuje więcej niż jedno złącze USB?
  4. Jakie modele wyposażono w graficzny korektor dźwięku?

Panasonic SC-HC195

Wieża o tak przemyślanym wzornictwie stanowi ozdobę każdego pomieszczenia – zwłaszcza, że poza jej postawieniem na biurku, możemy ją również zawiesić na ścianie. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia zaawansowany remastering wysokich częstotliwości, pięć trybów pracy korektora dźwięku oraz możliwość indywidualnej konfiguracji charakterystyki brzmienia.

Najważniejsze cechy:

  • Moc całkowita RMS: 20 W
  • Odtwarzacz CD/CD-RW
  • Złącze USB z obsługą plików MP3
  • Radio FM z RDS i pamięcią 30 stacji
  • Cena: 379 zł

Źródło: materiały prasowe, Panasonic, Kruger&Matz, LG, Philips, Samsung, Pioneer, Yamaha

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Budujemy kino domowe. Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? Co za czasy, HD przegrała z SD! Dlaczego wolimy DVD niż Blu-ray? Każdy telewizor może być smart – najciekawsze przystawki smart TV Samsung QLED Q70R – mistrz gry Czy warto kupować sprzęt ze sklepowej ekspozycji? LG patentuje składany... telewizor Testujemy projektor LG Minibeam PH300 Odtwarzacze Blu-ray do 1000 zł Kino domowe za mniej niż 1000 zł. Warto? Wyciekły zdjęcia nowych przystawek NVIDIA SHIELD TV i TV Pro MAG-LEV Audio: niezwykły gramofon odtwarzający lewitujące płyty winylowe Philips Screeneo HDP2510: projektor FullHD ultrakrótkiego rzutu z głośnikami 2.1