Meters Music OV-1: słuchawki z miernikami poziomu dźwięku

Migające LEDy to jeszcze nie wszystko, co producenci postanowili umieścić na kopułkach słuchawek. Tym razem znalazły się na nich w pełni funkcjonalne mierniki poziomu dźwięku (VU). Czym jeszcze mają nas zaskoczyć?

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Jak powstała marka Meters Audio?
  2. Skąd wskaźniki VU czerpią energię?
  3. W jaki sposób słuchawki połączymy ze źródłem dźwięku?
  4. Czy w przyszłości ma się pojawić także wersja z bluetooth?

Nowy brand znanych specjalistów audio

Za oryginalnym produktem stoi brytyjska marka Meters Music, wydzielona ze znanej wśród profesjonalistów firmy Ashdown Engineering. Tej samej, która od lat dostarcza profesjonalne wzmacniacze na występy światowych gwiazd rocka, a zachęcona sukcesami postanowiła zawalczyć także o rynek produktów konsumenckich.

Wykonanie z dbałością o szczegóły

Wykończone sztuczną skórą w czarnym lub brązowym kolorze, przewodowe słuchawki nauszne OV-1 wyróżniają mierniki poziomu dźwięku na zewnętrznej stronie obu kopułek. Energię do ich działania zapewnia wbudowana bateria, ładowana przez złącze USB. Nowość ma się cechować także niewielka waga, a to za sprawą oparcia konstrukcji o wytrzymały, ale lekki stop metalu.

Za połączenie ze źródłem dźwięku odpowiada klasyczny przewód audio jack 3.5. Wszystko wskazuje również na to, że dzięki funkcji aktywnego wytłumiania hałasu z OV-1 chętnie skorzystają słuchacze typowo mobilni. Jeśli jednak postanowią zaczekać na wersję bezprzewodową, model OV-B z Bluetooth został już przez producenta zapowiedziany.

Kosztowna unikalność

Słuchawki mają zostać zaprezentowane na styczniowych targach CES w Las Vegas i w podobnym czasie trafić do sklepów. W przedsprzedaży można je nabyć już dziś, za pośrednictwem strony producenta, w cenie 279 funtów. Wszystko wskazuje więc na to, że Meters Music przejął od Ashdown Engineering nie tylko doświadczenie, ale także cennik.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Źródło: materiały prasowe, Meters Music

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria i peryferia:

Biostar Racing GM5: budżetowa mysz dla graczy z sensorem Pixarta i przełącznikami Omron Najlepsze drukarki do 350 złotych. Drukuj i nie przepłacaj! MSI Core Frozr L: potężne i wydajne chłodzenie procesora o TDP 200 W Biostar Racing AM3: gamingowa mysz za 16 dolarów Zalman ZM-M501R: budżetowa mysz do gier z sensorem AVAGO i przełącznikami Omrona Cooler Master MasterWatt Maker 1500: zasilacz 1500 W obsługiwany smartfonem Genesis GX58: mysz do gier z dedykowanym przyciskiem snajperskim Logitech G203 Prodigy: budżetowa mysz dla graczy z sensorem 6000 DPI Adata XPG SX8000: dyski SSD z pamięciami 3D NAND i prędkościach sięgających 2400 MB/s Bose Hearphones: słuchawki stłumią hałas i wzmocnią głos rozmówcy HyperX Alloy FPS: kompaktowa mechaniczna klawiatura do esportu Słuchawki dla graczy

Popularne w tym tygodniu:

Nowości od Xiaomi to nie tylko Mi 10. Firma pokazała pięć nowych produktów ekosystemowych