Najlepsze myszki do gier do 150 zł AD 2016

Ten artykuł ma 5 stron:

Myszki do gier do 150 zł: Natec Genesis GX68 Red, A4Tech Bloody Winner T70, Thermaltake TT eSports Talon Blu

Natec Genesis GX68 Red

Najbardziej budżetowa propozycja jest całkiem spora i ergonomicznie wyprofilowana do prawej ręki. Nad kciukiem i przy prawym przycisku ulokowano po dwa programowalne, a pod rolką kolejny przycisk – do dynamicznego przełączania DPI. GX68 o wadze 135 g to jeden z cięższych gryzoni.

Producent wyposażył ją w laserowy sensor o rozdzielczości do 3400 DPI. Raportowanie wynosi 500 Hz, przetwarzanie danych 6600 fps, a śledzenie 30 ips. Funkcjonalność uzupełnia wbudowana pamięć na indywidualne profile użytkownika. Produkt Nateca jest dostępny w cenie ok. 69 zł i powinien zainteresować zwolenników większych i cięższych myszy w dobrej cenie.

A4Tech Bloody Winner T70

Oferta firmy A4Tech jest nieprawdopodobnie duża, a wybór konkretnego modelu stanowi spore wyzwanie. Jednym z ciekawszych jest T70 – jeszcze większy od Nateca i wyposażony w 9 programowalnych przycisków. Waga wynosi 129 g, a w konstrukcji wyróżniają się główne przyciski pokryte gumą.

Optyczny sensor AVAGO A3050 zapewnia rozdzielczość do 4000 DPI. Raportowanie to pełne 1000 Hz, przetwarzanie danych 6666 fps, śledzenie 160 ips, a akceleracja 23 G. Mysz wyróżnia responsywność głównych przycisków rzędu 0.2 ms, rolka o żywotności miliona użyć i switche Omrona na aż 20 mln kliknięć. Dostępna za ok. 80 zł stanowi świetną relację jakości do ceny.

Thermaltake TT eSports Talon Blu

Budżetowa propozycja Thermaltake’a to standardowych rozmiarów mysz o wadze 90 g, wyprofilowana nieznacznie do prawej ręki. Łączna ilość przycisków wynosi 8, w tym dwa na lewym boku. Niewielka waga i nieco mniejszy od standardowego rozmiar czynią z niej całkiem uniwersalny model.

Optyczny sensor AVAGO 3050 zapewnia 3000 DPI, a przycisk pod rolką pozwala wygodnie przełączać czułość. Żywotność switchów Omrona zapewnia trwałość rzędu 5 mln kliknięć. Choć jednocześnie trochę szkoda, że na tyle uznany producent jest niezwykle oszczędny w dzieleniu się specyfikacją sprzętową produktu. Cena wynosi ok. 89 zł.

Zobacz również: John Deere - kosiarka samojezdna. Marzenie każdego mężczyzny

Źródło: materiały prasowe, Natec, A4Tech, Logitech, Asus, Roccat, Thermaltake, MSI, Mad Catz

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria i peryferia:

Bezprzewodowe słuchawki w rozsądnej cenie? Oto sprzęt dla niedzielnych słuchaczy i audiofilów Ranking słuchawek do wideorozmów - jakie modele wybrać? Mad Catz RAT 8: flagowy model modułowej myszy jest już dostępny w sprzedaży AIAIAI TMA-2: słuchawki idealnie dopasowane do muzyki ze Spotify Meters Music OV-1: słuchawki z miernikami poziomu dźwięku Philips 240B7QPJEB i 240B7QPTEB: nowoczesne monitory z matrycą IPS w formacie 16:10 Das Keyboard 5Q: high-endowa klawiatura z powiadomieniami w podświetleniu klawiszy "Sound Tube Rocket". Rakieta na plenerową imprezę Nvidia PC Gaming Revival Kit: jeden zestaw zmieni desktopa biurowego w gamingowy Logitech G203 Prodigy: budżetowa mysz dla graczy z sensorem 6000 DPI Ixoost Esavox Lamborghini Speaker System: głośnik Bluetooth jak Lamborgini Aventador Epic Gear Morpha X: w pełni modularna mysz dla graczy