Manta SPK409 Hard Beat: tani głośnik Bluetooth z wielobarwną iluminacją LED

Wiele głośników Bluetooth charakteryzuje zbliżony design o nieco innych formach i materiałach. Manta postanowiła się wyróżnić, stawiając na wielobarwne podświetlenie. Co jeszcze potrafi premierowy Hard Beat?

  1. Jaką mocą dysponuje nowy głośnik Manty?
  2. Czy wyposażono go w czytnik kart SD?
  3. Jak pojemna jest jego wbudowana bateria?
  4. Czy posiada tuner radiowy?

Dynamiczne podświetlenie RGB

W segmencie bezprzewodowych głośników coraz ciężej o oryginalność. Na rynku debiutowały już urządzenia w niemal każdej możliwej formie i gabarytach, wykonane z każdego materiału znanego branży audio. Tymczasem Manta ze swoim Hard Beat udowadnia, że wciąż można się wyróżnić.

Nowy głośnik o cylindrycznym kształcie wyposażono w podświetlenie LED RGB, które pracuje w rytm odtwarzanej muzyki. Jego jasność można regulować przyciskami na górnej pokrywie głośnika.

Znajdują się tam również przyciski do przełączania kolejnych plików audio, rozpoczęcia i zatrzymania odtwarzania. Z kolei w podstawie umieszczono złącze USB, microUSB, czytnik kart microSD oraz wejście liniowe jack.

Wiele sposobów dostarczenia nagrań

Głośnik dysponuje mocą 12 W, a źródło dźwięku możemy z nim skomunikować przez wejście jack, kartę microSD, nośnik USB lub łączność bluetooth o zasięgu do 10 metrów. Urządzenie automatycznie rozpozna i odtworzy pliki MP3 oraz WMA. Źródłem dźwięku dzięki wbudowanemu tunerowi mogą być także stacje radiowe.

Zastosowany w głośniku SPK409 akumulator posiada pojemność 1200 mAh, co jest wartością dość standardową i wymaga doprecyzowania maksymalnego czasu pracy. Producent ograniczył się do dyplomatycznych „wielu godzin” odtwarzania.

Zobacz również: Największy na świecie zakrzywiony telewizor LG OLED TV 4K

Ciekawy produkt o niepełnej specyfikacji

SPK409 Hard Beat to premiera niejednoznaczna i pozostawiająca zbyt wiele niejasności. Z jednej strony mamy bowiem ciekawy produkt o wyróżniającej się stylistyce, z drugiej – brak informacji o wymiarach, wadze, czasie pracy na baterii czy paśmie przenoszenia.

Pozostaje z zaciekawieniem oczekiwać sklepowej premiery i testów, bo przy cenie detalicznej 99 zł głośnik może być interesującą, budżetową propozycją dla miłośników mobilnego odtwarzania muzyki i podświetlanych gadżetów.

Źródło: materiały prasowe, Manta

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Cyfrowi aktorzy w filmach. Jak wyglądała droga od prostych modeli 3D do fotorealizmu? Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Tego się po Apple nie spodziewałeś. 13 nieznanych faktów Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Algorytm zabijania. Skynet istnieje i dzięki big data decyduje, kogo trzeba uśmiercić Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet? Jak odzyskać hasło ukryte za gwiazdkami? Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Te samoloty mają nas bronić! Jakim sprzętem dysponuje polskie lotnictwo? Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Nieznane samoloty polskich konstruktorów, które nigdy nie weszły do produkcji Polski symulator okrętu wojennego. O grze stworzonej na potrzeby wojska opowiada Emil Leszczyński

Popularne w tym tygodniu:

Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Developerzy Microsoftu zdradzają tajemnicę datowania sterowników na 2006 rok Tex-lock: lekkie i zaskakująco wytrzymałe zapięcie rowerowe Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Bond: każde sterowane pilotem urządzenie może być inteligentne Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Analogue Nt Mini: klasyczny NES w luksusowej odsłonie